Homazhe në Prekaz- edhe presidenti i vendit Hashim Thaçi

Homazhe në Prekaz- edhe presidenti i vendit Hashim Thaçi

Për nderë të festës së 28 Nëntorit, presidenti i vendit Hashim Thaçi bëri homazhe në kompleksin “Adem Jashari” në Prekaz, ndërsa në Drenas u përuruan shtatoret e heronjve Shaban, Hamëz dhe Adem Jashari në sheshin “Fehmi Lladrovci”./21Media