Klubi nga Gjilani po ndeshet në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve

Klubi nga Gjilani po ndeshet në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve

Drita po zhvillon ndeshjen e saj kundër klubit nga Andora, FC Santa Coloma, ku pas 90 minutave të lojës së rregullt nuk pati fitues, e nuk pati madje as gola, shkruan rtv21.tv.

Pas një pushimi të shkurtër priten të fillojnë pjesët shtesë, dy të tilla nga 15 minuta, dhe nëse ende rezultati është baras atëherë ndeshja do të shkojnë në penalti./21Media