Drita në telashe

Loading...

Drita në telashe

Drita dhe Malmo janë duke zhvilluar ndeshjen e rrethit të parë kualifikues për në Ligën e Kampionëve.

Mysafirët janë duke udhëhequr me rezultat 0 me 3.

Golin e tretë për suedezët e shënoi Rosenberg.

Tanime fituesi dihet pasi që kanë mbetur vetëm edhe 10 minuta deri në përfundim të ndeshjes.

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Drita – Malmo