Padyshim një tjetër hit!

Padyshim një tjetër hit!

“Don’t start now” është titulli i këngës më të re të këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, Dua ka bërë të ditur ditë më parë titullin e këngës, por sot ka vendosur të tregoj dhe datën e publikimit, shkruan rtv21.tv

Ajo njoftoi se projekti më i ri muzikor do të publikohet më 1 nëntor të këtij viti.

 

View this post on Instagram

 

DON’T START NOW – 01 NOV 19

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Sigurisht adhuruesit mezi po presin të dëgjojnë këngën, pasi janë bërë 9 muaj që kur Dua publikoi “Swan Song”, videoklipi i së cilës është klikuar mbi 53 milionë herë në kanalin YouTube./21Media