Dua ndryshon pamje

Dua ndryshon pamje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është njëra prej artisteve, e cila krahas punës së madhe tregohet shumë aktive në rrjetet sociale.

Me fotografitë e fundit të publikuara në Instagram Dua ka befasuar të gjithë pasi që ajo është shfaqur si bionde.

24 vjeçarja shihet me një parukë në kokë, ky ndryshim duket se është bërë për shkak të ndonjë fotosesioni apo xhirimi.

Në këtëo imazhe këngëtarja pranoi komente pozitive nga fansat e saj, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “Swan Song” është projekti i fundit muzikor i Dua Lipës që është publikuar më 24 janar dhe që deri më tani numëron mbi 51 milionë klikime në kanalin Youtube. “Swan Song” është kolonë zanore e filmit “Alita: Battle Angel” që është lansuar këtë vit./21Media