Dua vështirë se njihet

Dua vështirë se njihet

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është njëra prej artisteve, e cila krahas punës së madhe tregohet shumë aktive në rrjetet sociale.

Me fotografitë e fundit të publikuara në rrjetet sociale Dua ka befasuar të gjithë pasi që ajo është shfaqur me një stil si asnjëherë tjetër të flokëve, kësaj radhe shihet me balluke.

Në këtëo imazhe këngëtarja pranoi komente pozitive nga fansat e saj, shkruan rtv21.tv

“Swan Song” është projekti i fundit muzikor i Dua Lipës që është publikuar më 24 janar dhe që deri më tani numëron mbi 51 milionë klikime në kanalin Youtube. “Swan Song” është kolonë zanore e filmit “Alita: Battle Angel” që është lansuar këtë vit./21Media