Fondacioni “Sunny Hill” ndau 100 mijë euro donacion

Fondacioni “Sunny Hill” ndau 100 mijë euro donacion

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka arritur në Kosovë. Në konferencën për media në Prishtinë, këngëtarja tregoi se është shumë e emocionuar për performancën që do ta ketë në festivalin “Sunny Hill”, organizator i të cilit është babi i Duas, Dukagjin Lipa. Festivali “Sunny Hill”, do të mbahet në Parkun e Gërmisë më 10,11 dhe 12 gusht./21Media