Dua publikon datat e turneut të saj botëror

Dua publikon datat e turneut të saj botëror

Ani pse nuk do të përformojë në Kosovë apo Shqipëri, ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, do të këndojë përkrahë yjeve të muzikës.

Këngëtarja në Instagram, ka publikuar datat e turneut të saj të ri në mbarë botën, shkruan rtv21.tv

“Do të shkoj në turne për pjesën e mbetur të jetës, ju lutem ejani dhe më shihni”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e fotografisë.

Në këtë turne, Dua pritet të këndojë përkrah artistit Bruno Mars si dhe grupit të mirënjohur Coldplay./21Media