Dua Lipa krah të Anwar Hadid

Dua Lipa krah të Anwar Hadid

Ditë më parë këngëtarja nga Kosova Dua Lipa, vetëm pak javë pas ndarjes nga Isaac Carew ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid.

Ndërsa sot në Instastory ka publikuar një video teksa shihet që po kalon momente romantike pranë të dashurit të ri, shkruan rtv1.tv.

Anwar, i cili është vëllai i motrave Bella dhe Gigi Hadid thuhet se është tre vite më i vogël se Dua.

Ndërkohë,  dashuria midis kunatave veç se ka filluar, në një fotografi që ka publikuar në Instagram  Dua Lipa, i ka komentuar modelja, Gigi Hadid duke e krahasuar atë më luledielli./21Media