Edhe një tjetër sukses për Dua Lipën

Edhe një tjetër sukses për Dua Lipën

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, në janar të vitit 2018 do të jetë në kopërtinën e revistës së njohur Hylon.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja, duke publikuar kopertinën e revistës Nylon në rrjetin social Instagram.

Dua shfaqet mahnitëse me flokë të kapura dhe me një grim të thjeshtë që i shkonte shumë.

Ndryshe, kujtojmë se “New Rules” është kënga e fundit nga Dua e cila është pozicionuar e para në top 10 këngët e vitit 2017 sipas revistës Time./21Media