Dua po kthehet në Londër

Dua po kthehet në Londër

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa për disa ditë me radhë ka qëndruar në Kaliforni nga ku publikonte vazhdimisht imazhe të ndryshme.

Dua atje ka marrë pjesë  në disa koncerte, ndërsa tani po kthehet në shtëpinë  e saj në Londër.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila përmes një postimi në Instagram tregoi se po kthehet në shtëpi.

“Pas shiut vjen dielli, por unë e dua në mënyrë të qartë shiun dhe të ftohtin më shumë, sepse … Londër, po vij në shtëpi”, ka shkruar Dua në postimin e saj të bërë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

after the rain comes the sun but I clearly love the rain and cold more because… Londonnnnn im coming homeeee ❤️❤️❤️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on


Kënga e fundit e Dua-s është “If Only” në bashkëpunim me Andrea Bocellin. Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të artistit në Youtube dhe deri më tani numëron mbi 4 milionë klikime. /21Media