Dafina shënoi sukses tjetër

Dafina shënoi sukses tjetër

Këngëtarja që në kohën kur hyri në skenën muzikore, me talentin dhe me stilin e veçantë  bëri për vete shumë fansa, Dafina Zeqiri po hedh hapa drejt karrierës ndërkombëtare.

Ka një kohë që Duffy’e jeton në Amerikë, atje ku edhe po zhvillon karrierën e saj, shkruan rtv21.tv

“King” është punimi i fundit i Dafinës, i cili po ka sukses të madh. E një sukses i radhës i kësa kënge është shënuar së fundmi, kur kënga e Dafinës është radhitur e 39-ta në  iTunes. Ky sukeses e ka gëzuar shumë bukuroshen kosovare, të cilën e ka shprehur edhe përmes një storie në Instagram.

Ndryshe, edhe me këngën “Told Ya”, Dafina Zeqiri pati sukses./21Media