Miloti vjen me këngë të re 

Miloti vjen me këngë të re 

Anëtari i grupit Etnon, Milot Hasangjekaj ka sjell projektin e tij më të ri në bashkëpunim me dy artistë të rinj Arday dhe Fajt, shkruan rtv21.tv

“A duhem” titullohet kënga muzika e të cilës është punuar nga Cricket Beats, kurse videoklipi nga Black Fish Entertainment.

Kënga që në momentet e para të lansimit ka arritur që të marrë klikime të shumta në Youtube./21Media