1.99 dollarë për aplikacionin

1.99 dollarë për aplikacionin

Dukeshat Kate Middleton dhe Meghan Markle kanë arritur të kenë emoji-t e veta.

Një firmë teknologjike ka krijuar dy aplikacione, një për Kate dhe një për Meghan  të quajtur KateMoji dhe MeghanMoji, ku ka etiketa emoji, animime dhe fraza që përcillen me anëtarët e famshëm të familjes mbretërore.

Secili aplikacion është në dispozicion në App Store dhe Google Play dhe kushton 1.99 dollarë, shkruan rtv21.tv

Princi George, princesha Charlotte dhe princi Louis po ashtu janë të paraqitur. Aty ka një emoji të George në pizhamet e tij të njohura, mantele dhe pantofla monogram dhe Charlotte duke bërë fytyra para fotografëve.

Aty ka një etiketë Emoji  e të dyjave Kate dhe Meghan me princat e tyre në ditët e tyre të martesës, Meghan duke e shëtitur qenin, Guy, Meghan dhe Harry në një pozë joge, Kate me kamerën e saj dhe madje edhe Kate me maskë për fytyrë./21Media