Më në fund: Dua Lipa publikon këngën e re

Më në fund: Dua Lipa publikon këngën e re

Ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “IDGAF”.

Një këngë e mrekullueshme e interpretuar bukur nga këngëtarja, do të jetë padyshim sukses i radhës për të, shkruan rtv21.tv

Edhe kësaj radhe, Dua ka punuar një videoklip tejet unik në të cilën shfaqen dy “Dua Lipa”. I tëri videoklipi zhvillohet në një skenë me dy ngjyra të theksuara, e kaltër dhe portokalli.

Ani pse asnjë nuk është si Dua me ‘klonin’ e saj, këngëtarja me të vërtetë po sjell diçka speciale edhe këtë herë./21Media