"E keni mësuar përmendsh këtë fjali..."

“E keni mësuar përmendsh këtë fjali…”

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Vesa Luma është tejet aktive në rrjetet sociale ku numëron më mijëra ndjekës.

Krahas aktivitetit të saj në rrjetet sociale, artistja u bë aktive edhe në skenën muzikore në muajin mars, kur publikoi këngën “Spaska qene e shkrume” në bashkëpunim me Denik Prizrenin.

Së fundmi në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 170 mijë ndjekës, Vesa ka publikuar një fotografi ku i uroi ndjekësve të saj një mëngjes të mirë, përcjellë rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Goodmorning ☔ 😔

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Këtë fotografi njëra nga ndjekëset e këngëtares nuk e la pa e komentuar dhe atë duke e akuzuar atë që ka operacione plastike. I menjëhershëm ishte edhe reagimi i Vesës, e cila tha që nuk ka asnjë operacion plastik.

Sa i përket muzikës, Vesa ka paralajmëruar se shumë shpejt do të fillojë të mbajë koncerte live.


“Spaska qene e shkrume” është publikuar më 16 mars dhe numëron mbi 490 mijë klikime në kanalin Youtube./21Media