Sistine ka vënë në dukje këmbët e saja

Sistine ka vënë në dukje këmbët e saja

Vajza e Sylvester Stallone, ka mahnitur të pranishmit me veshjen e saj gjatë shout Ralph Lauren’s NYFW.

Sistine Stallone ka vënë në dukje këmbët e saja e veshur në një fustan bardh e zi.

Bukuroshja 19-vjeçare e cila ka kontratë me IMG Models, duke bukur në paraqitjen e saj dhe për këtë ka ndikuar edhe artistja e grimit, Kirin Bhatty.

Javën e kaluar Sistine mori pjesë në shoun e modës Tom Ford.