Video e saj po pëlqehet dhe komentohet shumë

Video e saj po pëlqehet dhe komentohet shumë

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli sot publikoi një video në instagram, me të cilën “po djeg” rrjetin.

E veshur vetëm në bikini dhe para pasyqrës, e dashura e rep-artistit të njohur, Feros tregoi linjat e bukura trupore, shkruan rtv21.tv

Në videon e publikuar para një ore, Arbenita deri tani ka rreth 50 mijë shikime.

 

View this post on Instagram

 

Slow-wow👩🏾

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Fero dhe Arbenita ka kohë që janë në lidhje. Madje, modelja është pjesë e projektit të Feros, “Ride or die” , në të cilin ajo është shfaqur shumë tërheqëse. Projekti është publikuar më 09 qershor në Youtube dhe deri tani numëron mbi 8 milionë klikime në Youtube./21Media