Elita ekspozon linjat në bikini

Elita ekspozon linjat në bikini

Ka disa ditë që çifti i shumëpërfolur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur pushimet.

Çifti simpatik ka zgjedhur ishujt e bukur Maldive, si destinacion për tu relaksuar, shkruan rtv21.tv

Në rrjete sociale dyshja po publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme nga atje. E në fotografinë e fundit, Elita duket shumë tërheqëse në bikini.

“E kriposur por e ëmbël”, ka shkruar ajo sipër fotografisë së publikuar./21Media