10 vjet më parë e dashura e reperit dukej si person tjetër!

10 vjet më parë e dashura e reperit dukej si person tjetër!

Kohëve të fundit reperi Majk po merr vëmendje të madhe për jetën e tij private. Ai po shfaqet shpesh në publik me të dashurën e tij të re, Melita Nushi, shkruan rtv21.tv

Melita është një vajzë e bukur, por jo gjithmonë dukej kështu. Stilisti i flokëve, Armend Gashi, së fundmi ka publikuar në Facebook, një fotografi në të cilën shfaqet e dashura e reperit 10 vjet më parë.

Nga kjo fotografi Melita është vështirë të dallohet nga pamja e saj sot, hunda dhe buzët janë disa nga ndërhyrjet estetike që duket se i ka bërë ajo.

Gjithsesi, mbetet të shihet se si do të vazhdojë lidhja e re e Majkut, pasi që deri tani nuk ka dhënë ndonjë deklaratë rreth të dashurës së re./21Media