Afrona mjaft aktive

Afrona mjaft aktive

E fejuara e këngëtarit, Blero Muahrremit, Afrona në prag të martesës çdo ditë e më shumë po duket më e bukur. Kjo po shihet nga pamjet e shumta që bukuroshja Dika po publikon për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Së fundmi, modelja e njohur ka publikuar një fotografi të bukur, në të cilën shihet e rregulluar deri në detaje, shkruan rtv21.tv

Me flokë të gjata dhe me grim që i shkon për fytyre, Afrona ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve në instagram, ku numëron 175 mijë ndjekës.

Afrona Dika dhe këngëtari Blerim Muharremi janë duke shijuar muajt e fundit të beqarisë. Çifti i njohur do të martohen në muajin shtator, ndërsa në dasmën e tyre do të këndojnë: Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi, Shkurte Gashi./21Media