Këngëtarja me familje rrëmbeu vëmendjen

Këngëtarja me familje rrëmbeu vëmendjen

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Afërdita Demaku, është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në mbarë trojet shqiptare. Këtë verë ajo ishte mjaft e angazhuar me dasma e ahengje të shumta, në të cilat u shoqërua nga vajza dhe djali i saj, që tashmë i hynë industrisë muzikore. Në çdo paraqitje të saj ajo u përkujdes që të duket bukur, e shumë elegante, shkruan rtv21.tv

Njejtë si çdo herë, edhe në një dasmë në familjen e saj, ajo dhe familja e saj morën gjithë vëmendjen. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe ishte rregulluar shumë bukur.

 

View this post on Instagram

 

Dasma ne Familje 👌❤️🙏

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

E kur jemi te dasmat, edhe kënga e saj e fundit ka këtë motiv. “Bac përhajr dasma” është videoprojekti i fundit i saj, që e ka sjellë në bashkëpunim me fëmijët e saj, Donën dhe Pimin. Projekti grumbulloi mbi 3 milionë klikime./21Media