Fero thotë se që nga sot është beqar

Fero thotë se që nga sot është beqar

Reperi Fero dhe modelja, Arbenita Ismajli duket se janë ndarë. Të paktën këtë e ka bërë të ditur vet Fero përmes një postimi në InstaStory.

Fero ka pohuar se që nga sot është beqar. “Përshëndetje zonjusha prej tani jam beqar“,  ka shkruar ndër tjerash ai.

Lidhja e tij me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura, por siç shihet rrugët e tyre janë ndarë që nga sot./21Media