Almeda bëhet nostalgjike

Almeda bëhet nostalgjike

Ndonjëherë personazhet e njohur shqiptar, vendosin të na tregojnë kujtime nga fëmijëria dhe kështu ka bërë edhe ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi.

Bukuroshja shqiptare është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi nga fëmijëria dhe adoleshenca e saj.

Si e vogël edhe tani në moshë të rritur, Almeda mbetet një vajzë me tipare të bukura.

Ndryshe, kujtojmë se Almeda në vitin 2017 është martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman./21Media