Almeda Abazi dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë

Almeda Abazi dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë

Bukuroshja shqiptare e cila është e martuar me aktorin e njohur Tolgahan Sayışman dhe jeton në Turqi është vlerësuar gjithmonë për bukurin e saj.

Ndoshta nuk e keni ditur, mirëpo Almeda Abazi për të arritur pamjen që ka tani është dashur të bëjë disa ndërhyrje kirurgjike.

Ajo ka për ndërhyrje në hundë, nofull dhe gjithashtu thuhet se ka bërë edhe botox.

Almeda tani duket tejet atraktive./21Media