Dafina Zeqiri i bashkohet Duas, Rihannës dhe Ritës

Dafina Zeqiri i bashkohet Duas, Rihannës dhe Ritës

Duket se balluket po kthehen në trend të cilin po e ndjekin njëra pas tjetrës vajzat e famshme të showbiz-it.

Këngëtaret me famë botërore, Dua Lipa, Rihanna, Rita Ora, rrëmbyen vëmendje me këtë stil të ri të flokëve në paraqitjet e fundit të tyre.

E këtij trendi i është bashkuar edhe këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri.

Ndryshe, Dafina ka parlajmëruar se do të sjell album. Këngëtarja ka treguar se ky album do të publikohet më 2020 si dhe po punon intenzivisht për të. “Ky album tingëllon. 5 demo, 2 ditë! Imagjinoni në 2020”, ka shkruar ndër të tjera Dafina./21Media