Pas angazhimeve të shumta gjatë festave të fundvitit, një pushim është zgjedhja e duhur për Medën

Pas angazhimeve të shumta gjatë festave të fundvitit, një pushim është zgjedhja e duhur për Medën

Shumica prej artistëve janë duke pushuar bashkë me familjet e tyre duke përzgjedhur disa nga vendet më të bukura.

Në pushime ka shkuar edhe familja e Medës, të cilët kanë zgjedhur Zvicrën si destinacion për tu relaksuar, shkruan rtv21.tv

Në Instagram, Meda dhe bashkëshortja e tij Lulja, kanë publikuar disa fotografi nga pushimet./21Media