Mimoza sportive edhe në plazh

Mimoza sportive edhe në plazh

Jeni mësuar të shihni fotografi të publikuara nga këngëtarët e aktorët gjatë pushimeve verore duke treguar se si dhe më kë po i kalojnë pushimet. Por, kësaj radhe edhe e para e Gjakovës dhe deputetja e ardhshme e Kuvendit të Kosovës Mimoza Kusari-Lila ka dashur t’iu tregojë miqëve të saj virtual se edhe ajo ka filluar të relaksohet në këto ditë të nxehta në plazhin e Himarës në Shqipëri, shkruan rtv21.tv.

Ajo ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet se është duke i kaluar pushimet duke ia shtuar edhe mbishkrimet si : Nuk ashensor për te suksesi, duhet të ngjitesh shkallë, të djerësitesh dhe të mundohesh./21Media