Prindërit djalin e tyre e pagëzojnë Elinel, ja çfarë thotë reperi

Prindërit djalin e tyre e pagëzojnë Elinel, ja çfarë thotë reperi

Reperit Granit Bajraktari i njohur me nofkën Elinel, nuk mund t’i bëhej nder më i madh. Kjo pasiqë prindërit e një bebeje vendosën që atë ta pagëzojnë me emrin Elinel. Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram, ku është shprehur mirënjohës, shkruan rtv21.tv

“N’kalendarin e festave mu ka shtu edhe nji datë, ajo osht ditëlindja e këtij voglushi 18.04.2017! Prej ksaj date e tutje un dhe voglushi jena Adash( emnak ) ndajmë emrin e njejt. 1 arsye ma shum për mu me dhanë ma shum’ prej vetes,prindërit e ktij djali m’kan dhanë shum’! Mire se na erdhe Elineli i vogel bota do t’jetë e jotja”, ka shkuar ndër të tjerash ai poshtë fotografisë së Elinelit të vogël./21Media