Edhe pak ditë na ndajnë nga publikimi i albumit të tij

Edhe pak ditë na ndajnë nga publikimi i albumit të tij

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Gashi, ditë më parë publikoi këngën “Safety”, në bashkëpunim me Dj Snake. Ky projekt po pëlqehet shumë dhe vetëm në Spotify arriti mbi 1 milion dëgjime.

“Safety” do të jetë pjesë e albumit të tij të ri, që do të publikohet pas 18 ditësh. Kjo së paku u bë e ditur nga një postim i reperit në Instagram, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

My Album drops in 18 Days!!!!!! 🔥😱

A post shared by GASHi (@gashi) on

Publikimin e albumit të tij po e presin me padurim fansat e shumtë të reperit që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./21Media