Bashkëpunimi i parë i dyshes

Bashkëpunimi i parë i dyshes

Ka kohë që po raportohet se dy artistët e njohur të skenës, Mozzik dhe Tayna po sjellin një bashkëpunim. Dyshja e njohur tashmë kanë finalizuar projektin e tyre të përbashkët që do publikohet së shpejti.

Bashkëpunimi i parë i Mozzikut dhe Taynës titullohet “Edhe ti”, shkruan rtv21.tv

Dyshja e kanë konfirmuar projektin e tyre të përbashkët përmes rrjeteve sociale, të cilët pa drojë bashkëpunimin e tyre po e quajnë hit.

 

View this post on Instagram

 

Ni MEGA qe u bo per gjyse ore dmth🔥 Po dojm me ju shti LAKMIN deri sa t’del😛

A post shared by Tayna (@tayna) on


Vitin 2019, si Mozzik ashtu edhe Tayna sollën projekte të ndryshme si solo ashtu edhe bashkëpunime, të cilat morrën miliona klikime në YouTube. /21Media