Shumë shpejt një këngë e re nga Edona Llalloshi

Shumë shpejt një këngë e re nga Edona Llalloshi

Këngëtarja simpatike dhe shumë e dashur për publikun Edona Llaloshi po përgatitet që të sjell diçka të mrekullueshme për adhuruesit e saj.

Sigurisht se të gjithë keni dëgjuar mijëra versione të këngës “Shiu i Verës”, por tani do të keni mundësi ta dëgjoni edhe nga Edona, shkruan rtv21.tv

Në një postim në faqen zyrtare të Premier Songs, është publikuar një pjesë e shkëputur nga kënga që po e sjell Edona.

Mbetet të shihet nëse këtij projekti këngëtarja do të ia realizojë edhe një videoklip./21Media

Edona Llalloshi – Shiu i verës Së shpejti vetëm në Premier Songs, Shkarko aplikacionin iOS & Android

A post shared by Premier Songs (@premiersongs) on