Një këngë ritmike nga Edona

Një këngë ritmike nga Edona

Këngëtarja e njohur shqiptare, Edona Llalloshi para disa ditëve ka publikuar projektin e ri muzikor “U bo çka u bo” në aplikacionin “Premier Songs”.

Kënga e re e Edonës është publikuar sot edhe në kanalin e “Premier Songs” në Youtube, shkruan rtv21.tv

Tekstin dhe muzikën e këngës “U bo çka u bo” e ka bërë Arsim Bunjaku, orkestrim Florent Boshnjaku, ndërsa videoklipin produksioni EMF Creative./21Media