Edona e lumtur pranë familjes

Edona e lumtur pranë familjes

Këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi është një ndër emrat më të pëlqyer dhe të komentuar të estradës shqiptare, shkruan rtv21.tv

Edona së bashku me familje ka vendosur të largohet disa ditë nga rutina, dhe të pushojë këto ditë të verës, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja në rrjetet sociale, po ndanë momnete të ndryshme nga këto pushime, Edona për të pushuar ka zgjedhur   Turqinë.

Kujtojmë se Edon u martua në vitin 2012 me Gazmendin dhe ka dy fëmijë Doa dhe Nurin.

Edhe Edona ashtu si kolegët e saj këtë verë ishte prezente në dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Ndërsa, “U bo çka u bo” titullohet kënga e fundit e Edonës, të cilën e publikoi në muajin qershor.