Shikoni se sa ka ndryshuar Amelia

Shikoni se sa ka ndryshuar Amelia

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Brahimaj javë më parë u bënë prindër për herë të parë, duke u gëzuar shumë për ardhjen e vajzës në jetë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

Çifti nuk ka hezituar që të publikojë fotografi të vajzës që nga salla e lindjes e deri në momentet e para të jetës.

Ndërsa së fundmi, Egzona ka publikuar një video boomerang në Instagram të vajzës së saj teksa ajo ishte në gjumë.

Në video Amelia shfaqet tejet e ëmbël e cila çdo ditë e më shumë po rritet dhe po ndryshon./21Media

 

😇

A post shared by Albatrit❣ (@egzona_brahimaj_muqiqi) on