Egzona e bukur dhe plot stil

Egzona e bukur dhe plot stil

Egzona bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, kohëve të fundit është shndërruar në sensacion të rrjeteve sociale.

Ajo i mban gjithmonë të përditësuar ndjekësit e saj tashmë të shumtë me stilin e veshjeve që zgjedh.

Së fundi, Egzona ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me një fustan të bardhë të kombinuar për mrekulli me një pelush ngjyrë krem./21Media  

Black Friday -10% ne te gjitha veshjet @goddess_exclusive 🔥

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on