Kaq shumë janë rritur binajkët e Albatritit

Kaq shumë janë rritur binajkët e Albatritit

Këngëtari i njohur,  Albatrit Muçiqi dhe gruaja e tij, Egzona në muajin janar të këtij viti janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata u bënë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali, të cilët i pagëzuan me emrat Elia dhe Elard.

Dyshja nuk hezitojnë asnjëherë të publikojnë fotografi të fëmijëve në rrjetet sociale.

Egzona është ajo, e cila sot në Instagram ka publikuar një imazh të ëmbël bashkë me binjakëve.

 

View this post on Instagram

 

Erald❤️Elia #twinslove

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼Erald👼🏼Elia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on

Albatriti dhe Egzona janë bërë prindër për herë të parë në maj të vitit 2017, të një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

“Nuk e meriton” titullohet projekti i fundit muzikor që Albatriti e ka publikuar në muajin shkurt. Kënga ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media