Festë në familjen e Eli Farës

Festë në familjen e Eli Farës

Për këngëtaren e mirënjohur Eli Fara sot është një ditë shumë e veçantë. Vajza e saj, Marina feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim nga Eli e cila fillimisht i ka dërguar vajzës një buqetë të bukur me lule.

Ndërsa më pas në rrjetin social Instagram, Eli Fara ka publikuar një video me disa nga momentet më të bukura që ka kaluar me Marinës.

“Urime ditëlindjen. Edhe 100 Marushkaaa!!! Qofsh e lumtur gjithë jetën. Të dua shumë Jeta ime”- ka shkruar Eli Fara sipër videos./21Media