Elinel dhe Numen thonë “S’ka tjetër”

Është publikuar projekti i ri nga Elinel dhe Numen “S’ka tjetër”.

“S’ka tjetër” është realizuar me videoklip. Një këngë që ngjallë ndjenjën e artit të gjallë muzikor.

Si gjithmonë Elinel dhe Numen befasojnë me krijimtarinë artistike.

Kënga u prit mjaft mirë nga ndjekësit, ku edhe i uruan dyshen për duetin e parë.

Së fundmi, Elinel publikoi “Chocolino” në bashkëpunim me Samanta Karavella./21Media

Artikujt e ngjajshem

Back to top button