Elinel me projekt të ri

Elinel me projekt të ri

Njëri ndër rep-artistët më aktiv të skenës, Elinel tregoi se të dielën do ta publikojë projektin e radhës. Siç njofton artisti, kënga do të titullohet “Zot i fatit” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Fansat e shumtë të tij me padurim po e presin publikimin e projektit./21Media