Elita solli në jetë një djalë

Elita solli në jetë një djalë

Çifti i njohur i estradës shqiptare, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër të një djali.

Lajmi për lindjen e djalit e ka bërë të ditur nëna e reperit, Lirije Gjikolli, e cila përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social, Instagram ka treguar që nga sot e gëzon epitetin gjyshe.

Ndjenje e veqant nga sot gjyshe🤗”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Ndjenje e veqant nga sot gjyshe🤗

A post shared by Lirije Gjikolli (@lirije_gjikolli) on

Ende nuk është bërë e ditur se si është pagëzuar foshnja dhe mbetet të shihet nëse çifti do të ndajë fotografi me publikun.

Gjiko dhe Elita u martuan më 21 shtator të 2018-së, në një ceremoni të mbajtur në Prishtinë ku pjesë e saj ishin fytyra të njohura publike. /21Media