Elita ia shpreh dashurinë publikisht të dashurit

Elita ia shpreh dashurinë publikisht të dashurit

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë një romancë të mirë dashurie.

Së fundit Elita ka postuar një fotografi me të dashurin e tij dhe ia ka thënë disa fjalë.

“Ti më bënë të fluturojë”, ka shkruar ajo përbri fotografisë./21Media