Një çmim marramendës

Loading...

Një çmim marramendës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata një javë më parë ka performuar në festivalin “Colours Day” në Tiranë, ku ka shkëlqyer e veshur me një kostum me ngjyra të ndezura, shkruan rtv21.tv

Për veshjen që Elvana ka pasur në festival ka shpenzuar rreth 5 mijë euro dhe këtë e ka zbuluar faqja shqiptare në Instagram, What They Wearing.

Vetëm xhaketa që ajo ka veshur ka kushtuar 2500 euro, pantallonat 621 euro, varësja që ka në qafë plot 1290 euro, ndërsa atletet nga Stella Mccartney 529 euro.

Ndryshe, kujtojmë se “Off Guard” është projekti i fundit nga Elvana Gjata në bashkëpunim me reperin e famshëm amerikan, Ty Dolla $ign./21Media


Elvana Gjata me veshje të njëjtë me këngëtaren serbe