Emocione të veçanta me një video

Emocione të veçanta me një video

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka ndarë me fansat e saj një video përmbledhëse të performacës së saj në sheshin “Skënderbeu” në Shkup, shkruan rtv21.tv

Elvana në video shihet duke udhëtuar drejt vendit ku do të performonte si dhe momente të veçanta të performancës së saj. 

“Nuk do ta harroj kurrë këtë natë, Shkupi”, ka shkruar këngëtarja krahas videos të cilën e ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës.

 

View this post on Instagram

 

Will never forget this night! Shkupi💜

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ndryshe, “A m’don” është projekti i fundit muzikor që Elvana Gjata ka publikuar në fillim të muajit gusht. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 13 milionë klikime në Youtube./21Media