Elvana çdo ditë e më e bukur

Elvana çdo ditë e më e bukur

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, ka publikuar një fotosesion të ri në rrjetin social Instagram.

Si asnjëherë më parë, Elvana shfaqet tejet joshëse e veshur me një palë pantallona të ngushtë dhe një këmishë të bardhë të kombinuar me një kapelë të zezë që i shkonte aq shumë.

Ndryshe, “Forever Is Over” është kënga e fundit nga Elvana e publikuar tre muaj më parë./21Media