Emily tregoi format e saj trupore

Emily tregoi format e saj trupore

Modelja e njohur Emily Ratajkowski është shfaqur tejet provokuese në rrugët e Londrës e veshur me një palë pantallona dhe xhaketë xhins.

Zeshkanja i ka lënë pa fjalë të gjithë me format e saj trupore të mrekullueshme.

Ndryshe bukuroshja është kthyer në Londër pas pushimeve me të dashurin e saj Jeff Magid të cilat i kaluan në Itali.