Emina dhe Dafina shoqe të mira

Emina dhe Dafina shoqe të mira

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri e cila ka kohë që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe po punon për projekte të reja muzikore është takuar dje me modelen e njohur Emina Cunmulaj e cila po ashtu jeton në SHBA.

Të dyja kanë kaluar momente të bukura së bashku, ndërsa nuk kanë hezituar që të publikojnë fotografi dhe video në rrjetin social Instagram.

Dafina ka vizituar edhe shtëpinë e Eminës dhe gjithashtu ka takuar edhe vajzën e saj, Ella Faria./21Media