Emina shijon rrezet e diellit

Emina shijon rrezet e diellit

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj e cila jeton dhe vepron në Amerikë ka vendosur që të kalojë disa ditë pushime në vendlindje në Mal të Zi.

Ajo nuk po heziton të publikojë imazhe të shumta në rrjetet sociale ku po shihet se po shijon në maksimum rrezet e diellit.

Emina po shoqërohet prej familjarëve dhe vajzës së saj Ella Faria.

Kujtojmë se  Emina Cumulaj  është e martuar me miliarderin Sam Nazarian./21Media