Enca mjaft tërheqëse

Enca mjaft tërheqëse

Një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë është këngëtarja Enca Haxhia. Ajo e merr vëmendjen e publikut vetëm edhe me një foto, shkruan rtv21.tv

Para një ore, bukuroshja shqiptare publikoi një imazh “të nxehtë” në instagram, ku përsëri mori vëmendje.

E veshur vetëm me bikini, Enca shfaqi linjat trupore me selfien para pasqyrës. Në imazhin e publikuar për 2 milionë e 100 mijë ndjekësit e saj në instagram, këngëtarja po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë që, projekti i fundit i Encës është “Jealous”. Projekti është publikuar më 19 korrik dhe deri tani në Youtube ka 4 milionë e 652 mijë e 961 klikime./21Media