Meshkujt mund të shpresojnë ende

Loading...

Meshkujt mund të shpresojnë ende

Këngëtarja shqiptare, e cila është ndër VIP-at më të përfolur të estradës shqiptare, Enca Haxhia të shtunën mbrëma ishte e ftuar në emisionin ”Xing me Ermalin”, ku foli për tema të ndryshme.

Për jetën e saj shkruhet e komentohet shumë nëpër media, për të cilën të shtunën mbrëma foli edhe vetë ajo. Njëra nga pyetjet që iu bë këngëtares ishte edhe ajo se a është Enca beqare apo jo? Në këtë pyetje, këngëtarja tha se është singel, duke bërë meshkujt që të shpresojnë ende, shkruan rtv21.tv. Kjo ngaqë Enca njihet si një këngëtare e bukur dhe tërheqëse.

Ndryshe, Enca me çdo projekt apo bashkëpunim po arrin të ketë sukses./21Media